Управління освіти та з гуманітарних питань Очаківської мі...

Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Наше опитування
Хто відвідував наш сайт ?
Всього відповідей: 36
Статистика


Block title
Block content

Управління світи та з гуманітарних питань Очаківської міської ради

Начальник управління — Голян Людмила Анатоліївна

Нині в нашому місті, як і в усій країні, відбувається удосконалення системи освіти, створення механізму її стабільного розвитку, забезпечення відповідності швидкозмінним вимогам ХХІ століття, соціальним і економічним потребам розвитку України, запиту особистості, суспільства, держави.

 

Наша сторінка на міському сайті створена з метою подальшого забезпечення потреб населення у сфері освітніх послуг шляхом надання оперативної інформації про діяльність освітніх установ міста, обговорення актуальних проблем щодо освітніх послуг з широкими верствами населення, висвітлення інноваційної педагогічної діяльності тощо. Будемо раді, якщо наша інформація стане цікавою і корисною для Вас!

Адреса: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна, 7 а.

Телефони: +380988529941 - начальник  управління Голян Л.А.; (05154) 3-03-88 - приймальня; 3-05-68 - сектор освіти, сектор культури; 2-59-24 - централізована бухгалтерія.

Е-mail: osvita072008@ukr.net

Web-сторінка:  http://ochakiv-osvita.at.ua/

 


Оновлення законодавчої бази галузі освіти свідчить про масштабне реформування галузі як базового кластеру, що є ключем до нового етапу розвитку освітньої галузі в цілому. Концепцією Нової української школи визначено вектор відповідальності щодо рівного доступу до високоякісної освіти за принципом «освіта впродовж життя».

Крім управлінської компетенції перед відділом освіти постало завдання зацікавити ідеєю реформування освіти та долучити до широкого суспільного діалогу батьків, вчителів, організації, місцеві органи влади для того, щоб сформувати чітке уявлення про мету шкільної реформи, її кінцевий результат та сформувати програму дій.

Серед програмних нововведень - перехід до 12-річної шкільної освіти, структурний поділ школи-12-річки на 3 рівні, впровадження в освітній процес ціннісних, філософських понять – орієнтацію виховного процесу в навчальних закладах на загальнолюдські цінності, до яких відносяться: гідність, чесність, справедливість, повага до життя, повага до себе та інших людей, повага до прав людини, свобода, демократія, культурне розмаїття, патріотизм, повага до рідної мови, турбота про довкілля, солідарність, відповідальність.

Реформування загальної середньої освіти передбачає модернізацію змісту освіти, що має ґрунтуватися на компетентнісному та особистісно орієнтованому підходах до навчання, а саме головне – орієнтуватися на здобуття учнями умінь і навичок, необхідних сучасній людині для успішної самореалізації у професійній діяльності, особистому житті, громадській активності.

Статтею  12 Закону України «Про освіту» визначено мету повної загальної середньої освіти - всебічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності.

Завдання та перспективи діяльності сектору освіти, навчальних закладів на 2020-2021 навчальний рік :

  • подальше впровадження Концепції Нової української школи в освітній простір міста;
  • створення нового освітнього простору для учнів початкових класів та продовження поетапної модернізації матеріально-технічної бази освітніх закладів міста;
  • сприяти імплементації Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», як важливого засобу формування національно-патріотичних якостей особистості;
  • удосконалювати систему науково-методичного супроводу професійного зростання педагогічних працівників та системи підготовки керівних кадрів до управління школою в контексті сучасних викликів Нової школи;
  • забезпечувати академічну автономію освітніх закладів через науково-методичну спроможність розробляти і розвивати власні освітні програми, відповідно до Державного стандарту початкової та повної середньої освіти;
  • забезпечувати впровадження системи добровільної сертифікації педагогічних працівників;
  • впроваджувати моделі реалізації інноваційних освітніх проектів;
  • створювати умови для забезпечення фахової перепідготовки педагогічних кадрів, які викладатимуть інтегровані курси у середній та старшій школі;
  • науково-методичне забезпечення профілізації ЗЗСО;
  • створення (удосконалення) інклюзивного простору в освітніх закладах міста, забезпечення підготовки педагогічних працівників до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Block title
Block content
Block title
Block content

Copyright MyCorp © 2020 | uCoz
57508, Миколаївська область, м. Очаків, вул.Соборна, 7а e-mail: osvita072008@ukr.net